A-008
Adamski Marcin

Kanarek Harceński
Kon:508-458-897

B-121
Bobrowicz Tomasz

Zeberka Wystawowa
Amadyna Wspaniała
Kon:532-228-406

B-138
Bogucki Mariusz

Amadyna Wspaniała
Kon:609-794-116

B-145
Barszcz Cezary

Kanarki Kolorowe
Kon:501-281-019

B-156
Budzińska Dominika

Amadyna Wspaniała
Amadyna Zebrowata
Kanarek:
Gloster
Koroniak Niemiecki
Fiorino
Kędzierzawy Północny
Arlekin Portugalski
Agat Opal Czerwona Mozaika
Agat Mozaika Czerwona
Agat Mozaika Żółta
Biały
Żółty
Czerwony
Kon: 602-123-105
(prośba o smsy-oddzwonię)

B-164
Bełc Anna

Papuga:
Aleksandretta Obroźna
Nimfa
Rozella Królewska
Papuga Falista
Kon: 691-541-234

C-030
Czumaj Andrzej

C-042
Cyba Robert

D-054
Deliś Andrzej

Amadyna Wspaniała
Papuga Falista
Kon:504-441-075

F-011
Fabisiak Mariusz

Kanarek Koroniak Niemiecki
Kanarek Kędzierzawy Padwański
Gil Meksykański (Dziwonnia Ogrodowa)
Gołąbek Diamentowy
Kon:500-44-25-25

F-032
Foks Bogdan

Amadyna Wspaniała
Kon:502-592-290

H-007
Hawrył Piotr

Kanarek Harceński
Kon:733-747-275

J-002
Jaworski Bogusław

Kanarek Gloster
Kanarek Miniatura Hiszpańska
Kanarek Kędzierzawy Fiorino
Gil Meksykański
Kon:503-100-997

J-006
Jantz Andrzej

Kos
Drozd
Szpak
Zięba
Czyż

J-071
Jędrzejewski Mariusz

Kanarek Timbrador
Szczygieł Europejski
Kon:792-067-980

J-078
Jaśkowski Adam

Amadyna Wspaniała
Kon:791-660-018

K-168
Kadłubowski Tadeusz

Amadyna Wspaniała
Kon: 661-792-703

K-193
Katryński Wojciech

Astryld Trzcinowy
Amadyniec
Astryld Kratoskrzydły
Kon:600-606-358

K-198
Kulpiński Andrzej

K-207
Klukowski Przemysław

Kanarek Agat Topaz Żółta Mozaika
Kanarek Agat Topaz Biały
Kanarek Żółty Topaz
Szare Kulczyki
Kon:514-402-641

K-262
Kaczmarczyk Adam

Aleksandretta Obroźna
Aleksadretta Wielka
Aleksandretta Chińska
Papuga Krasnopiórka
Rozella Królewska
Rozella Białolica
Papuga nierozłączka
Kon:505-300-500

K-280
Karolewski Adam

Zeberki
Kon: 503-769-641

K-294
Kuch Jan

Kanarek Harceński
Kon:608-389-315

K-333
Kowalik Kacper

Kanarek Kolorowy Żółty
Kon:505-325-841

K-334
Kozakiewicz Radosław

Kanarek Harceński
Kanarek Timbrador
Kon:602-171-250

K-347
Kroczek Wiesław

Kanarek Czerwony
kon:501-752-948

L-089
Lejkowski Paweł

Kanarek Slavujar
Kon:515-879-443

M-001
Murawski Stefan

Kanarek Harceński
Kon:604-100-227

M-055
Mrozowicz Sebastian

M-089
Malmon Dariusz

Kanarek Biały Recesywny
Kanarek Czerwony Białoskrzydły
Kon:502-368--47

M-115
Rafalska Monika

Amadyna Wspaniała
Kon:530-530-757

M-125
Mariat Sławomir

Kanarek Arlekin Portugalski
Kanarek Mehringer
Kon:791-746-663

M-147
Mulier Mateusz

Kanarek miniatura hiszpańska
Kulczyka Szary
Kulczyk Mozambicki
Gołąbek Diamentowy
Amadyna Wspaniała
Kon: mtszmulier@gmail.com

M-151
Małecki Jacek

Papuga Falista WPF
Nierozłączka Czerwonoczelna
Nierozłączka Czarnogłowa
Nimfy
Aleksandretta Obrożna
Mnicha Nizinna
Kon:535-001-887

M-186
Mleczko Łukasz

Kanarek Miniatura Hiszpańska
Kanarek Arlekin Portugalski
Kon:600-654-120

N-035
Nowacki Wojciech

Kanarek Wodnotokowy
Szczygieł Parva
Kon:502-591-649

N-051
Niedźwiadek Marek

Kanarek Harceński
Kon:503-165-834

N-053
Niedziela Przemysław

O-047
Olender Mirosław

O---
Okleja

P-026
Pniewski Krzysztof

Kanarek Lizard
Kanarek Czerwony
Aleksandretta Obrożna
(mutacja fiolet,mutacja głowa ogon)
Papuga Królewska
Amazonka Niebieskoczelna
Aleksandretta Chińska
Rudosterka Czerwonobrzucha
Konura Słoneczna
Księżniczki Walli
Hodowla Pszczół

Sędzia Kanarków Kolorowych i Kształtnych
Kon: 504-172-104

P-056
Piwowarski Bartosz

Kanarek Gloster
Kanarek Kędzierzawy Fiorino
Kanarek Norwik
Kanarek Border Miniatura
Kon:723-122-011

P-087
Pruchniewski Tadeusz

Amadyna Wspaniała
Astryld Trzcinowy
Amadyna Kratoszkrzydła
Amadyna Diamentowa
Amadyna Ostrosterna
Kon:886-613-033

P-156
Przeworski Hubert

Amadyna Wspaniała
Kon:696-335-334

P-193
Pasiński Patryk

P-198
Przybylski Sławomir

R-002
Rychcik Marian

Kanarek Wodnotokowy
Kanarek Rosyjski
Kanarek Orfeusz
Kanarek Slavujar
Kon:501-121-036

R-015
Rybarczyk Lucjan

Amadyna Wspaniała
Kon:600-892-984

R-016
Rosłaniec Maciej

Kanarek Kolorowy Czerwony
Kon:692-173-407

R-028
Rostkowski Radosław

R-045
Rychlewski Jacek

Kanarek Timbrador
Kon:500-588-046

R-061
Romanowski Jacek

R-082
Rowicki Andrzej

Kanarek Kędzierzawy Paryski
Tel:577-091-964

R-083
Radziszewski Marek

S-010
Skolimowski Marian

Kanarek Czerwony
Kanarek Mozaika Czerwona Kon:501-351-394

S-011
Smardzewski Krzysztof

Gołąbek Diamentowy
Kanarek Miniatura Hiszpańska
Kon:660-494-781

S-112
Sitkowski Władysław

Kanarek Czerwo Czarny
Kanarek Timbrador
Kanarek Wodnotokowy
Kanarek Mini Border
Kanarek Czerwony
Kon:600-615-496

S-130
Szymański Sławomir

Papuga Rozzela Królewska(mutacje)
Papuga Nierozłączki
Papuga Falista Wystawowa
Papuga Szkarłatna
Kon:668-769-769

S-200
Ślesicki Dariusz

Zeberka Wystawowa
Kon:606-426-244

S-212
Struniewska Irena

Gil Meksykański
Kanarek Koroniak Niemiecki
Kon:696-047-359

S-277
Stępniak Artur

Szczygieł Major
Kon:693-664-270

S-279
Szwedowicz Dariusz

Kanarek Harceński
Kon:603-373-743

S-283
Sobociński Waldemar

Kanarek Koroniak Niemiecki
Kanarek Arlekin Portugalski
Kon:693-503-280

S-299
Sor Ryszard

Kanarek Żółty
Kanarek Czerwono Czarny
Kanarek Topaz Mozaika
Kanarek Czerwona Mozaika
Kanarek Agat Czerwona Mozaika
Kanarek Koroniak Niemiecki
Kon:500-815-529

S-300
Strzelczyk Andrzej

Kanarek Harceński

S---
Słomiński Daniel

Kanarek Czerwony
Kanarek Lizard
Kon:782-296-285

S-336
Śledziewski Marek

Kanarek Slavujar
Słowik Chiński
Kon:694-015-870

Tarkowski Jan

Kanarek Kolorowy
Papuga Falista
Papuga Nimfa
Kon:787-177-210

W-087
Woźniak Waldemar

Kanarek Gloster
Kanarek Mehringer
Kanarek Żółty
Kanarek Czerwony
Kon:602-289-910

W-129
Wilczek Marcin

Papuga Falista

W-158
Wiklak Adrian

Z-059
Zientarski Mirosław

Kanarki Śpiewające Slavujar
Kulczyk Królewski
Monticola Gularis
Słowik Modry
(luscinia cyane)
Słowik Rubinowy
(luscinia calliope)
Nagórnik Skalny
Drozd Szama
Drozd Palmowy
Słowik Hafizi
Iranka
Pleszka Bajkalska
Kon: 603-344-342

Z-078
Zgutka Janusz

Amadyna Wspaniała
Kon:501-875-633

Z-087
Żochowski Zenon

Z-088
Zieliński Łukasz