ornitologia logo w ai-01

Hodowcy PZO

Poniżej lista Hodowców PZO Warszawa

CIH – danego hodowcy

Wykaz gatunków które hoduje oraz kontakt.

Adaszewska Monika

A-004
Adaszewska Monika

Kanarek Miniatura Hiszpańska

Kanarek Fiorino

Kanarek Arlekin Portugalski

Kanarek Dziki

Kon:501-210-441

Adamski Marcin

A-008
Adamski Marcin

Kanarek Harceński

Kon:508-458-897

Bucholc Krzysztof

B-077
Bucholc Krzysztof

Kon:693-857-364

ornitologia logo w ai-01

B-121
Bobrowicz Tomasz

Zeberka Wystawowa

Amadyna Wspaniała

Kon:532-228-406

ornitologia logo w ai-01

B-145
Barszcz Cezary

 Kanarki Kolorowe

Kon:501-281-019
mef

C-074
Ciastkowski Dariusz

Kanarek Harceński

Domagała Jerzy

D-007
Domagała Jerzy

Deliś Andrzej

D-054
Deliś Andrzej

Amadyna Wspaniała

Papuga Falista

Kon:504-441-075

Fabisiak Mariusz

F-011
Fabisiak Mariusz

Kanarek Koroniak Niemiecki

Kanarek Kędzierzawy Padwański

Gil Meksykański (Dziwonnia Ogrodowa)

Gołąbek Diamentowy

Kon:500-44-25-25

ornitologia logo w ai-01

F-032
Foks Bogdan

Amadyna Wspaniała

Kon:502-592-290

ornitologia logo w ai-01

G-006
Gajewski Marcin

Papuga Ara

Gurdo Rafał

G-083
Gudro-Puischel Rafał

Papużka falista

Papuga nimfa

Nierozłączka czerwonoczelna

Nierozłączka czarnogłowa

Nierozłączka fischera

Rozella białolica

Świergotka seledynowa

Mnicha nizinna

Modrolotka czerwonoczelna

Barnard czarnogłowy

Księżniczka wspaniała( Księżna Walii)

Papuga tarczowa( barabanda)

Krasnopiórka czerwonoskrzydła

Papuga królewska( szkarłatka)

Amadyna wspaniała

 Zeberka

Kon:609-604-071  Kon:510-247-315

Dawid Gębski

G-123
Gębski Dawid

Kanarek Arlekin Portugalski

Kon:505-893-819

dav

G-124
Goliczewski Krystian

Amadyna Wspaniała

Czyż Czerwony

Kulczyk Szary

Kanarek Gloster

Kanarek Norwik

Kon:530-665-770
Geski

G-127
Geski Norbert

Hawrył Piotr

H-007
Hawrył Piotr

Kanarek Harceński

Kon:733-747-275

Jaworski Bogusław

J-002
Jaworski Bogusław

Kanarek Gloster

Kanarek Miniatura Hiszpańska

Kanarek Kędzierzawy Fiorino

Gil Meksykański

Kon:503-100-997

Jantz Andrzej

J-006
Jantz Andrzej

Kos

Drozd

Szpak

Zięba

Czyż

Jędral Rafał

J-020
Jędral Rafał

Kanarek Gloster

Kon:502-976-166

Jabłoński Krzysztof Michał

J-033
Jabłoński Michał

Kanarek Miniatura Hiszpańska

Jędrzejewski

J-071
Jędrzejewski Mariusz

Kanarek Timbrador

Szczygieł Europejski

Kon:792-067-980

dav

J-074
Jarkowski Marek

Amadyna Wspaniała

Katryński Wojciech

K-193
Katryński Wojciech

Astryld Trzcinowy

Amadyniec

Astryld Kratoskrzydły

Kon:600-606-358

ornitologia logo w ai-01

K-198
Kulpiński Andrzej

ornitologia logo w ai-01

K-207
Klukowski Przemysław

Kanarek  Agat Topaz Żółta Mozaika

Kanarek Agat Topaz Biały

Kanarek Żółty Topaz

Szare Kulczyki

Kon:514-402-641

Kaczmarczyk Adam

K-262
Kaczmarczyk Adam

Kliszcz Maksymilian

K-268
Kliszcz Maksymilia

Karolewski Adam

K-280
Karolewski Adam

Zeberki

Kon: 503-769-641

kuch

K-294
Kuch Jan

Kanarek Harceński

Kon:608-389-315

ornitologia logo w ai-01

K-333
Kowalik Kacper

Kanarek Kolorowy Żółty

Kon:505-325-841

Kozakiewicz Radosław

K-334
Kozakiewicz Radosław

Kanarek Harceński

Kanarek Timbrador

Kon:602-171-250

ornitologia logo w ai-01

K-339
Kociszewski Wojciech

dav

K-347
Kroczek Wiesław

Kanarek Czerwony

Murawski Stefan

M-001
Murawski Stefan

Kanarek Harceński

Kon:604-100-227

Mrozowicz Sebastian

M-055
Mrozowicz Sebastian

MIROWSKI RADOSŁAW

M-107
Mirowski Radosław

Szczygły Majory

Kon:600-329-382

Maleńczuk Monika

M-115
Rafalska Monika

Kanarek Miniatura Hiszpańska

Kanarek Lizard

Kanarek Kolorowy

Amadyna Wspaniała

Papuzik Forbesa

Kon:530-530-757

Mariat Sławomir

M-125
Mariat Sławomir

Kanarek Arlekin Portugalski

Kanarek Lizard

Kanarek Koroniak Niemiecki

Kon:791-746-663

CCI11042017

M-147
Mulier Mateusz

Kanarek miniatura hiszpańska

Kulczyka Szary

Kulczyk Mozambicki

Gołąbek Diamentowy

Amadyna Wspaniała

Kon: mtszmulier@gmail.com

Małecki

M-151
Małecki Jacek

Papuga Falista WPF

Nierozłączka Czerwonoczelna

Nierozłączka Czarnogłowa

Nimfy

Aleksandretta Obrożna

Mnicha Nizinna

Kon:535-001-887

Nowacki

N-035
Nowacki Wojciech

Kanarek Wodnotokowy

Szczygieł Parva

Kon:502-591-649

dav

P-026
Pniewski Krzysztof

 Kanarek Lizard

Kanarek Czerwony

 Aleksandretta Obrożna

(mutacja fiolet,mutacja głowa ogon)

 Papuga Królewska

Amazonka Niebieskoczelna

Aleksandretta Chińska

Rudosterka Czerwonobrzucha

Konura Słoneczna

Księżniczki Walli

Hodowla Pszczół

Sędzia Kanarków Kolorowych i Kształtnych
Kon: 504-172-104
 
dav

P-056
Piwowarski Bartosz

Kanarek Gloster

Kanarek Kędzierzawy Fiorino

Kanarek Norwik

Kanarek Border Miniatura

Kon:723-122-011

Perkowski Robert

P-145
Perkowski Robert

Kanarek Lizard

Kanarek Gloster

Kanarek Kolorowy

Kon:883-776-344

Rychcik Marian

R-002
Rychcik Marian

Kanarek Wodnotokowy

Kanarek Rosyjski

Kanarek Orfeusz

Kanarek Slavujar

Kon:501-121-036

dav

R-015
Rybarczyk Lucjan

Amadyna Wspaniała

Kon:600-892-984

sdr

R-016
Rosłaniec Maciej

Kanarek Kolorowy Czerwony

Kon:692-173-407

ornitologia logo w ai-01

R-028
Rostkowski Radosław

Łukasz Rudziński(1)

R-031
Rudziński Łukasz

Papuga Falista

Papuga Nimfa

Kon:500-077-490

Rychlewski Jacek

R-045
Rychlewski Jacek

Kanarek Timbrador

Kon:500-588-046

romanowski

R-061
Romanowski Jacek

Wojtek

R-074
Rogalski Wojciech

Amadyna Wspaniała

Kon:519-378-015

ornitologia logo w ai-01

R-082
Rowicki Andrzej

Kanarek Kędzierzawy Paryski

Tel:577-091-964

dav

R-083
Radziszewski Marek

Skolimowski Marian

S-010
Skolimowski Marian

Kanarek Kolorowy Czerwony

Kon:501-351-394

Smardzewski Krzysztof

S-011
Smardzewski Krzysztof

Gołąbek Diamentowy

Kanarek Miniatura Hiszpańska 

Kon:660-494-781

Szanser Maciej

S-102
Szanser Maciej

Sitkowski Władysław

S-112
Sitkowski Władysław

Kanarek Czerwo Czarny

Kanarek Timbrador

Kanarek Wodnotokowy

Kanarek Mini Border

Kanarek Czerwony

Kon:600-615-496

Szymański Sławomir

S-130
Szymański Sławomir

Papuga Rozzela Królewska(mutacje)

Papuga Nierozłączki

Papuga Falista Wystawowa

Papuga Szkarłatna

Kon:668-769-769

dav

S-200
Ślesicki Dariusz

 Zeberka Wystawowa

Kon:606-426-244

Szymak

S-267
Szymak Olga

 

Kon:   olga.szymak@gmail.com

CCI12092017

S-277
Stępniak Artur

Szczygieł Major

Kon:693-664-270

Szwedowicz

S-279
Szwedowicz Dariusz

Kanarek Harceński

Kon:603-373-743

Sobocinski

S-283
Sobociński Waldemar

Kanarek Koroniak Niemiecki

Kanarek Arlekin Portugalski

Kon:693-503-280

Sor Ryszard

S-299
Sor Ryszard

Kanarek Żółty

Kanarek Czerwono Czarny

Kanarek Topaz Mozaika

Kanarek Czerwona Mozaika

Kanarek Agat Czerwona Mozaika

Kanarek Koroniak Niemiecki

Kon:500-815-529

ornitologia logo w ai-01

S-300
Strzelczyk Andrzej

Kanarek Harceński

Kon:

ornitologia logo w ai-01

S-310
Szajewski Artur

Kanarek Kolorowy

Tarkowski Jan

Tarkowski Jan

Kanarek Kolorowy

Papuga Falista

Papuga Nimfa

Kon:787-177-210

Wrotek Marzena

W-100
Wrotek Marzena

Wilczek Marcin

W-129
Wilczek Marcin

Papuga Falista

dav

W-142
Wielgo Mariusz

Kanarek Agat Czerwony

Papuga Rozella Białolica

Papuga Nimfa

Kon:513-800-980

Zając Łukasz

Z-065
Zając Łukasz

Krasnoczubek ( Coryphospingus cucullatus)

Amadyniec (Erythrura gouldiae)

Papuzik niebieskogardly (Erythrura pealii)

Astryld czarnolicy (Estrilda erythronotos)

Mniszka czarnoglowa (Lonchura atricapilla)

Mniszka bialoglowa (Lonchura maja)

Amadynka maskowa (Poephila personata)

Czyż mały ( Carduelis psaltria)

Czyż czarnobrody (Carduelis barbata)

Czyż Żółtobrzuchy ( Carduelis xanthogastra)

Czyżyk czerwony (Carduelis cucullata)

Kulczyk szary (Serinus leucopygius)

Kulczyk maskowy ( Serinus citrinelloides)

Gil meksykański ( erythrina mexicana)

Szczygieł (c.c. carduelis )

Szczygieł major (c.c. major) natura ,mutacje; brąz ,żółty agat, witkop , izabel ,agat , eumo , szek ,

Łuskowiec zwyczajny (Pinicola enucleator)

Czeczotka (Carduelis flammea)

Gil (Pyrrhula pyrrhula) natura, mutacje

Czyżyk (Spinus spinus)

Dzwoniec (Chloris chloris)

Grubodziób Zwyczajny(Coccothraustes coccothraustes)

Makolągwa (Carduelis cannabina)

Kulczyk (Serinus serinus)

Krzyżodziób modrzewiowy (Loxia leucoptera)

Krzyżodziób sosnowy (Loxia pytyopsittacus)

Krzyżodziób świerkowy (Loxia curvirostra)

  • Giluszek – (Uragus sibiricus)

Dziwonia syberyjska (Carpodacus roseus)

Dziwonia zwyczajna (Carpodacus erythrinus)

Kon:513-731-705

dav

Z-059
Zientarski Mirosław

Kanarki Śpiewające Slavujar

Kulczyk Królewski

Monticola Gularis

Słowik Modry (luscinia cyane)

Słowik Rubinowy (luscinia calliope)

Nagórnik Skalny

Drozd Szama

Drozd Palmowy

Słowik Hafizi

Iranka

Pleszka Bajkalska

Kon: 603-344-342

rafał

Z-069
Zatoń Rafał

Amadyna Wspaniała

Tel:504-467-219

dav

Z-078
Zgutka Janusz

Amadyna Wspaniała

Kon:501-875-633

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio